Obsługa placu zabaw dla dzieci - praca na stałe - podhale24.pl
Piątek, 5 lipca
Imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny
Szczawnica
Clouds
18°
Wiatr: 13.68 km/h Wilgotność: 51 %
Clouds
19°
Wiatr: 14.796 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
22°
Wiatr: 12.852 km/h Wilgotność: 63 %
Clouds
19°
Wiatr: 13.392 km/h Wilgotność: 57 %
Clouds
21°
Wiatr: 5.904 km/h Wilgotność: 58 %
Clouds
20°
Wiatr: 9 km/h Wilgotność: 55 %
Jakość powietrza
26 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
10 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Zakopane
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
PM 10: 5 | 10 %
Dodano 3 dni temu, 02.07.2024, 09:20 | Numer ogłoszenia: 1081612

Obsługa placu zabaw dla dzieci - praca na stałe

Miejsce pracy: Willa & Restauracja Pod Kolejką

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia:

-100% legalności zatrudnienia – umowa zlecenie - na stałe,

-Stawkę uzależnioną od umiejętności,

-Zniżki i rabaty na posiłki w restauracji i kawiarni,

-Premie uznaniowe,

- Elastyczny grafik,

- Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie,

- Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,

Obowiązki:

- Opieka nad dziećmi

- Organizowanie i prowadzenie zajęć zabawowych.

- Dbanie o bezpieczeństwo dzieci.

- Przestrzeganie ustalonych procedur i planów dnia.

Wymagania:

- Umiejętność pracy w zespole.

- Odpowiedzialność, cierpliwość.

- Kreatywność i umiejętność organizacji czasu wolnego dla dzieci.

- Empatia i umiejętność nawiązywania kontaktów z dziećmi.

- Umiejętność organizacji czasu i pracy własnej.

- Dbałość o bardzo dobry wizerunek oraz wygląd punktu.

- Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Osoby zainteresowane rekrutacją prosimy o przesłanie aplikacji na adres rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem „ OPIEKUN SZCZAWNICA”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PKL Horeca Sp. z o.o. dobrowolnie udostępnionych moich danych osobowych, zawartych w przekazanych dokumentach, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia naboru na wolne stanowisko pracy.

/podpis osoby składającej oświadczenie/
informacja
Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.
Wyślij wiadomość
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas